O nas

Micro-mesh jest już w Polsce !

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem amerykańskiej firmy Micro-Mesh Surface będącej producentem innowacyjnych materiałów ściernych używanych w gospodarstwie domowym, kosmetyce, warsztacie, przemyśle lotniczym, jachtach, motoryzacji, stolarstwie, lutnictwie, jubilerstwie, przemyśle ogólnym i wielu, wielu innych branżach.

Micro4 to młoda firma, której celem jest stworzenie zupełnie nowej jakości w wykańczaniu powierzchni plastikowych, metalowych i drewnianych. Zależy nam, by dotrzeć do każdego, kto chce wyprzedzić o krok konkurencję poprzez szybszą i w rezultacie tańszą obróbkę tych materiałów. 

Solidne wsparcie i elastyczność naszego partnera obecnego na rynkach światowych od 1966 roku, gwarantuje jakość produktów, a ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań sprawiają, że zaufali im najwięksi.

Przykładem niech tu będzie certyfikacja produktów przeznaczonych do lotnictwa przez Boeinga, British Military of Defense, Lockheed Martin (f16), a w lutnictwie przez Stradivarius-producenta instrumentów.

Wierzę, że produkty te zdobędą uznanie polskiego użytkownika, a nasza firma Micro4 dołoży wszelkich starań, by obsługiwany przez nas klient był zawsze zadowolony. 

Asortyment sklepu to jedynie wycinek wszystkich dostępnych produktów. Na indywidualne zamówienie dostarczymy również pasy bezkońcowe dla przemysłu, większe opakowania Micro-Mesh liquids itp. Jeśli masz pytanie o dostępność jakiegoś produktu, zadzwoń proszę do nas. 

Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą naszego sklepu zarówno użytkowników końcowych jak i hurtownie i sklepy branżowe. 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
micro4

Produkt dnia
Płótno ścierne, arkusz REGULAR Komplet 8 szt.(około15x8cm)
Płótno ścierne, arkusz REGULAR Komplet 8 szt.(około15x8cm)

94,90 zł

77,15 zł

Soft touch pad (gąbki ścierne) Regular
Soft touch pad (gąbki ścierne) Regular

79,89 zł

64,95 zł

Paski polerskie regular  komplet 9szt.
Paski polerskie regular komplet 9szt.

111,44 zł

90,60 zł

Zestaw dla modelarzy
Zestaw dla modelarzy

92,50 zł

75,20 zł

Dual Angle Seria MX
Dual Angle Seria MX

38,22 zł

31,07 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl